Justin Bieber’ın yeni parfümü “Girlfriend”

Justin Bieber 17 Haziran 2012
83

Justin Bieber’ın hayranları tarafından merakla beklenen yeni parfümü “Girlfriend” Amerika’da 18 Haziran’da Macy mağazalarında satışa sunulucak. Bu parfüm, genç şarkıcının Someday parfümünden sonraki ikinci parfümü. Justin’in parfümü Girlfriend için büyük reklam kampanyası yapıldı, Bieber tarafından bir video çekildi. Parfüm adına hayranlar için bir yarışma düzenleniyor.

Yarışmanın Şartları:

Başta Amerika’da yaşamak.

13-18 yaş arasında olmak.

Ailesinin izniyle katılmak.

Video tek kişilik veya arkadaşlarla yapmak.

Yarışmayı kazanan kişi Justin’le tanışma fırsatı kazanacak ve konserine gitmeye hak kazanacak! Tabii Bieber’ın sanşlı hayranına bir hediyesi de var, parfümün bulunduğu pakette saç spreyi, vücut losyonu ve Bieber’ın özel konserine bir bilet var. Parfümün içeriği, mandalinanın keskin kokusu ve sulu böğürtlenin tatlı kokusu ile harmanlanmış. Vanilya, orkide çiçeği, misk, pembe frezya , yasemin ve egzotik çiçek kokuları da var.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Justin Bieber’ın yeni parfümü “Girlfriend”” Konulu yazıdaki yorumlar

  • Jacob-

    Site sahibiyle iletişime nereden geçebilirim? Bende site açacağımda sormak istediğim şeyler var.

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar